Ogłoszenia duszpasterskie. (17.09.2017 R.)

Jezus wzywa nas do wzajemnej miłości. Dzisiaj w Ewangelii usłyszymy o  przebaczeniu. Usłyszymy, że jeżeli z serca nie wybaczymy osobie, która nas skrzywdziła, to i nam Bóg nie wybaczy. Czasem może być nam trudno, wręcz niewyobrażalne staje się to, że można wybaczyć tak wielką krzywdę. Oddajmy Bogu podczas Mszy św. te wszystkie osoby i sytuacje, które nam ciążą. Aby Ten, który okazuje nam łaskę miłosierdzia, uczynił nasze serca wolnymi.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny. Za tydzień kolekta na cele naszej parafii.

W środę o 7:00 msza za zmarłych zalecanych, miesięczna. O 6:30 modlitwa za zmarłych. Zalecki można składać w zakrystii.

W czwartek o 17:00 msza szkolna. Zapraszam wszystkich uczniów szkoły podstawowej.

W piątek o 18:00 do salki nad zakrystią zapraszam małżonków na spotkanie wspólnoty Domowego Kościoła.

Co 10 lat parafia przeżywa misje św. Już teraz zapraszam wszystkich parafian do udziału w spotkaniach i nabożeństwach misji parafialnych, które rozpoczniemy w sobotę 30.09 a zakończymy w niedzielę 08.10. br. Szczegółowy program zostanie podany za tydzień. Misję poprowadzą franciszkanie o. Łukasz Rosiak z Orlika i o. Joel Kokott z Jarocina. Módlmy się już o dobre i owocne przeżycie misji św. w naszej parafii.

W związku z misjami msza św. z udzieleniem chrztu i błogosławieństwem rocznych dzieci będzie odprawiona w sobotę 30.09. o 14:30.

Z całego serca dziękuję za przygotowanie uroczystości dożynkowej, za plony, kwiaty. Dziękuję pocztom sztandarowym, Zespołowi Śpiewaczemu „Jaśkowiczanie” i wszystkim parafianom.

Możemy opłacić prenumeratę Gościa Niedzielnego na kolejny kwartał.

Czytania:

• Ewangelia: