Ogłoszenia duszpasterskie. (18.06.2017 r.)

Świętujemy dzisiaj w naszej parafii uroczystość odpustową. Bardzo serdecznie witam wszystkich parafian, naszych miłych gości, a zwłaszcza ks. Macieja Korneckiego, odpustowego kaznodzieję.

Dzisiejsza kolekta jest odpustowa, parafialna. Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele parafialne.

Dzisiaj o 15:30 nieszpory odpustowe.

W poniedziałek o 17:00 msza św. za zmarłych parafian z okazji odpustu. Proszę przynieść znicze, które potem zapalimy na grobach naszych bliskich.

We wtorek o 17:00 zapraszam na mszę z zakończeniem roku katechetycznego dla  skierowali przedszkolaków.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. będzie odprawiona o 7:00 i 17:00. Serdecznie zapraszam.

W piątek o 8:00 msza na zakończenie roku szkolnego. Zapraszam wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli.

W sobotę przeżywać będziemy liturgiczną uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. będzie rano i wieczorem. Zapraszam do liczniejszego udziału w Eucharystii.

W czasie wakacji nie będzie niedzielnych nieszporów o 15:30.

Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie i obozy prosimy, aby skierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, by dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych.

Bardzo serdecznie dziękuję parafianom, za wykonane prace porządkowe, dekoracyjne. Naszym gościom i wszystkim parafianom życzę wielu łask Bożych wyproszonych przez wstawiennictwo naszego świętego patrona.

Czytania:

• Ewangelia: